Volvo OE1220981
Aantal per auto: Naar behoefte (Volvo geeft geen vast aantal op)
Welkom bij een compleet nieuwe Volvo-ervaring en onze nieuwe website.Lees onze gidsVraag een nieuw wachtwoord aanNeem contact op als je problemen hebt

OE-nummer
Artikelnummer
Wij accepteren de volgende betaalmethoden
Beugel handremkabel voor Volvo 164, 240 1975
Volvo OE-nummer: 1221660.
Controleer vóór het bestellen altijd model en chassisnummer.
We versturen je onderdelen snel en veilig met volgbare levering.
Volvo OE1220981
Aantal per auto: Naar behoefte (Volvo geeft geen vast aantal op)
Volvo OE1220982
Aantal per auto: Naar behoefte (Volvo geeft geen vast aantal op)
Volvo OE6814607
Volvo OE1277121
Volvo OE1277112
Volvo OE1373615
Volvo OE1277316
Volvo OE1377049
Aantal per auto: 8
Volvo OE6814648
Volvo OE1209772
Volvo OE183328
Volvo OE183841
Volvo OE89671
Volvo OE383222
Aantal per auto: Verkocht per stuk
Volvo OE81377
Aantal per auto: Naar behoefte (Volvo geeft geen vast aantal op)
Volvo OE955551
Aantal per auto: 4
Volvo OE81383
Volvo OE81374
Aantal per auto: Naar behoefte (Volvo geeft geen vast aantal op)
Volvo OE384209
Aantal per auto: Verkocht per stuk
Volvo OE81375
Aantal per auto: Naar behoefte (Volvo geeft geen vast aantal op)
Zo komt Volvo OE 1221660 voor in de originele catalogi — tekening, positie, waar het onderdeel zit en aantal per auto.
Volvo 140/164Bekijk het volledige assortiment van Volvo 140/164
Volvo 240/260Bekijk het volledige assortiment van Volvo 240/260
Dit onderdeel past op de volgende voertuigen:
| Catalogus | Geldt voor | Voorwaarden | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 164Achteras CH 132567- | 164 | Past zonder verdere beperking | 14Bekijk explosietekening |
| Catalogus | Geldt voor | Voorwaarden | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Handrem | 240 series 1988- | Past zonder verdere beperking | 51Bekijk explosietekening |
| Volvo 240 1988-Rempijpen ABS | 240 series 1988- | Past zonder verdere beperking | 33Bekijk explosietekening |
| Volvo 240/260 1975-1978Achteras | — | Past zonder verdere beperking | 14Bekijk explosietekening |
| Volvo 240/260 1979-84Achteras | MARKED 1030 · MARKED 1031 | Past zonder verdere beperking | 23Bekijk explosietekening |
| Volvo 240/260 1985-87Handrem | 240-260 series 1985-1987 | Past zonder verdere beperking | 51Bekijk explosietekening |
Volvo OE81384
Aantal per auto: Naar behoefte (Volvo geeft geen vast aantal op)
Volvo OE191834
Volvo OE191835
Volvo OE191836
Volvo OE181302
Volvo OE80506
Volvo OE1220983
Aantal per auto: Naar behoefte (Volvo geeft geen vast aantal op)
Volvo OE384871
Aantal per auto: Naar behoefte (Volvo geeft geen vast aantal op)
Volvo OE1229628
Aantal per auto: Säljs per styck
Volvo OE988177
Volvo OE942624
Volvo OE952359
Volvo OE942402
Volvo OE384201-02
Volvo OE946831
Volvo OE1398321
Volvo OE383168
Aantal per auto: Volvo 140 (1973–): 2 st. · Volvo 164: 2 st. · Volvo 1800 B20: 2 st. · Volvo 240 (1988–): 1 st. · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 st. · Volvo 240/260 (1979–84): 1 st. · Volvo 240/260 (1985–87): 1 st.
Volvo OE120622
Aantal per auto: Naar behoefte (Volvo geeft geen vast aantal op)
Volvo OE600413
Volvo OE6814287