
OE-nummer 1372044
Welkom bij een compleet nieuwe Volvo-ervaring en onze nieuwe website.Lees onze gidsVraag een nieuw wachtwoord aanNeem contact op als je problemen hebt

OE-nummer
Artikelnummer
Wij accepteren de volgende betaalmethoden
We versturen je onderdelen snel en veilig met volgbare levering.

OE-nummer 1372044
Volvo OE3518162
Volvo OE1392203
Volvo OE35430051
Volvo OE3518911
Volvo OE1374620
Volvo OE1358170
Volvo OE3518185
Aantal per auto: 2
Volvo OE3518161
Volvo OE1372043
Aantal per auto: 2
Volvo OE3518917
Volvo OE1376407
Volvo OE3518916
Zo komt Volvo OE 3518179 voor in de originele catalogi — tekening, positie, waar het onderdeel zit en aantal per auto.
Volvo 740/760/780Bekijk het volledige assortiment van Volvo 740/760/780
Dit onderdeel past op de volgende voertuigen:
| Catalogus | Geldt voor | Voorwaarden | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Verlichting achter 4DRS 1990 | L.H. |
| 3Bekijk explosietekening |
Volvo OE277707
Aantal per auto: 2
Volvo OE277721
Aantal per auto: 2
Volvo OE3518672
Aantal per auto: Volvo 240 (1988–): 1 st. · Volvo 240/260 (1975–1978): 2 st. · Volvo 240/260 (1979–84): 2 st. · Volvo 240/260 (1985–87): 1 st. · Volvo 740 (1988–90): 1 st. · Volvo 740/760 (–1984): 1 st. · Volvo 740/760 (1985–87): 1 st. · Volvo 760 (1988–): 1 st. · Volvo 780: 2 st.
Volvo OE3518170
Volvo OE1235783
Volvo OE3518910
Volvo OE965827
Aantal per auto: 3
Volvo OE3534261
Volvo OE3534521
Volvo OE3518294