
OE-nummer 1312421
Welkom bij een compleet nieuwe Volvo-ervaring en onze nieuwe website.Lees onze gidsVraag een nieuw wachtwoord aanNeem contact op als je problemen hebt

OE-nummer
Artikelnummer
Wij accepteren de volgende betaalmethoden
We versturen je onderdelen snel en veilig met volgbare levering.

OE-nummer 1312421
Volvo OE1372212-1
Volvo OE1372447
Volvo OE1258949
Volvo OE1372213-1
Volvo OE1372355
Volvo OE1372043
Aantal per auto: Verkocht per stuk
Volvo OE1372449
Volvo OE1372044
Volvo OE1212737
Aantal per auto: Volvo 164: 2 st. · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 st.
Volvo OE1307559
Volvo OE955780
Volvo OE1235176
Aantal per auto: Verkocht per stuk
Volvo OE1372041
Volvo OE1372042
Aantal per auto: Verkocht per stuk
Volvo OE1372356
Zo komt Volvo OE 1312420 voor in de originele catalogi — tekening, positie, waar het onderdeel zit en aantal per auto.
Volvo 240/260Bekijk het volledige assortiment van Volvo 240/260
Dit onderdeel past op de volgende voertuigen:
| Catalogus | Geldt voor | Voorwaarden | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Verlichting achter | 240 series 1988- 4DRS 1990- | Past zonder verdere beperking | 2Bekijk explosietekening |
Volvo OE1312757
Volvo OE1307461
Aantal per auto: Verkocht per stuk
Volvo OE1258476
Volvo OE1312740
Volvo OE1312220
Aantal per auto: Verkocht per stuk
Volvo OE1312772
Aantal per auto: Verkocht per stuk
Volvo OE3523442
Volvo OE1372255
Aantal per auto: Verkocht per stuk
Volvo OE1372448
Volvo OE1234669
Volvo OE1372439
Volvo OE1235586
Volvo OE1372440
Volvo OE1372227
Volvo OE1372450